Кросівки Skechers

Кросівки Skechers

Skechers - спортивний одяг і взуття.

Skechers порівняно молода американська марка одягу та взуття. Засновник фірми Робент Грінбенрг пройшов тривалий шлях до успіху, почавши в 1983 році з підстави бренду взуття L.A.Gear. Новачок на взуттєвому ринку припав настільки до душі споживачам, що на той момент за обсягами продажів міг цілком конкурувати зі світовими гігантами в світі спортивного одягу Nike і Reebok. Однак в 1991 році компанію спіткала криза, і в зв'язку з фінансовими проблемами власник прийняв нелегке рішення про продаж свого дітища.

Виручені від укладеної угоди 100 мл. доларів безжурний бізнесмен вирішив вкласти в новий проект і в 1992 році в Каліфорнії створив спільний з сином бренд Skechers, орієнтований на молодих і зухвалих. Через 3 роки в Лос-Анджелесі фірма вперше відкрила свій ексклюзивний магазин, після чого Skechers почали підкорювати всю Америку, а в подальшому стали відомими і на території Європи. Однак фінансово окупається і приносить прибуток компанія стала тільки в 1998 р. Це стало початком тріумфу амбітної марки, що спеціалізується на випуску кросівок і кедів для підлітків - скейтерів. На даний момент компанія представлена ​​більш ніж в 120 країнах світу в 900 монобрендових бутіках. Річний оборот марки в середньому становить 1,5 млрд. Дол.

Бренд спочатку позиціонував себе як молодіжний, саме тому для промо-акцій і реклами запрошувалися тільки ультрапопулярние серед тінейджерів виконавці. У маркетингових компаніях засвітилися Брітні Спірс, Кім Кардашьян, Ешлі Сімпсон, бенд The ​​Black Eyes Peas. На честь співачки Крістіни Агілери була проведена лімітована серія кросівок X-tina. На даний момент Skechers розширили свою спрямованість і становлять на ринку жіночу, чоловічу та дитячу casual взуття. Марка представлена ​​різними напрямами: Skechers Sport Active, Skechers Relaxed Fit, Performance Division, Skechers Memory Foam, SKSH + 3, Bobs.

Немає жодного товару.