Дропшиппінг - одяга та взуття


Дропшиппінг.

У інтенсивно розвивається і стрімко мінливому світі час стає головним ресурсом. А щоб його заощадити, все більше людей роблять покупки в мережі інтернет - починаючи від домашніх дрібниць, і аж до великої побутової техніки і т.д. Ринок інтернет-маркетингу зростає з кожним днем! Слідуючи тенденціям, наша команда створила інтернет-ресурс OBNOVKA.ua, який дозволяє здійснювати покупки не виходячи з дому 24/7. Також даний ресурс можна використовувати як постачальника товарів для подальшого їх перепродажу за системою дропшіппінг.

Дропшиппінг товарів - як це працює у нас?

Більшість товарів (УВАГА - НЕ ВСЕ !!!), розміщені на нашому сайті, доступні для продажу по системі дропшіппінг (від 1 одиниці Товару). Для цього Вам необхідно розмістити наш товар на Вашому продає ресурсі і отримати замовлення від потенційного покупця. Перед підтвердженням замовлення Покупцеві, необхідно уточнити фактичну наявність товару і можливість його продажу від нас по системі дропшіппінг. Прохання з розумінням поставитися до даного пункту, тому що швидка оборотність товарів не завжди дозволяє коригувати залишки в режимі on-line). Як правило, товар є в наявності або ми готові запропонувати альтернативний варіант, подібний до того, що замовив Ваш покупець.

Оформлення замовлення по системі дропшіппінг.

Для оформлення замовлення по системі дропшіппінг необхідно оформити звичайне замовлення, але в примітці замовлення вказати наступні дані:

  1. Дані відправника товару,

  2. Дані одержувача замовлення,

  3. Яким перевізником відправити (Нова Пошта або Укр Пошта) і номер відділення,

  4. Вказати посилання на Ваш торговий ресурс, де розміщені наші товари,

  5. Вказати суму післяплати при наявності такого.

Після оформлення замовлення ми перевіряємо наявність даного товару і при позитивному результаті - надсилаємо Вам дані для оплати цього замовлення. Ви оплачуєте це замовлення нам на карту за ціною - 20% від базової ціни у нас на сайті.

Ціну для кінцевого покупця встановлюєте Ви самостійно, але вона повинна бути не нижче нашої базової ціни.

За запитом надаємо фото товарів.

Товари по системі дропшіппінг відправляємо тільки по 100% передоплаті.

Можливе повернення / обмін Товару - за умови виявлення фабричного дефекту (виявленого тільки на складі компанії-перевізника в момент отримання).

Можливий обмін розміру на більший / менший (за умови наявності на складі) - в такому випадку витрати з пересилання товару оплачує Покупець.

Відправку товару здійснюємо від Вашого імені (без вказівки будь-якої інформації про наш інтернет-магазині) в день оплати замовлення (оплата до 13.00).

Товари, представлені на нашому сайті, завжди високої якості - ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками / фабриками безпосередньо.

Ми намагаємося формувати асортимент за принципом унікальності - тобто наші товари не продають ще сотні інших магазинів.

Фото товарів ми робимо самостійно - тому Ви сміливо можете говорити покупцям, що всі фото зроблені "в живу" - ми не

прикрашаємо їх в фотошоп і інших редакторах.

Всім успішних продажів і приємного співробітництва!