Спортивний одяг та взуття Columbia

Спортивний одяг та взуття Columbia

Columbia - бренд спортивного одягу і взуття для активного відпочинку.

Columbia Sportswear Company - компанія відома кожній сучасній любителю активних видів спорту та відпочинку. А починалося все в далеких 30-их роках минулого століття, коли емігранти з єврейським корінням Поль і Марі Ланфрен покинули Німеччину, вибравши своїм новим будинком розвиваються США. На батьківщині у біженців Ланфрен була своя фабрика по виробництву одягу і досвід ведення бізнесу, що вигідно відрізняло їх від усіх новоприбулих.

У 1937 році молоді бізнесмени заснували в Портленді, штат Орегон компанію з продажу головних уборів. Новоявлена ​​фірма отримала назву Коламбія в честь річки, яка протікала неподалік від будинку Ланфромов. Варто сказати, що фірма тільки перепродавали капелюхи, а не виробляла їх. Це стало перешкодою до подальшого розвитку: головні убори були низької якості і погано зарекомендували себе серед споживачів. Щоб виправити становище Ланфроми вирішили відкрити власне виробництво капелюхів. Додатковим напрямком став пошиття робочого одягу, який і приніс в подальшому компанії світову славу.

Як говоритися, все випадковості не випадкові. Поштовхом до розвитку компанії став пошиття куртки з безліччю кишень, яка припала до душі місцевим рибалкам. З 1970 і по 1976 року на частку Columbia випали випробування, і компанія мало не розорилася. Однак в кінці 70-их було прийнято стратегічне рішення про перенесення виробництва в Корею, що дозволило знизити витрати і зменшити кінцеву вартість продукції. Коламбія стала розширювати свою присутність на ринку спорттоварів і 1979 рік завершила з прибутком в 1 млн. Дол.

80-ті роки стали трампліном для зльоту - фірма випустила інноваційну для того часу куртку Bugaboo зі знімною підкладкою, що дозволило носити її в будь-який час року, і міцної зносостійкої блискавкою. Виріб продавалося за демократичною ціною і отримало широкої популярності. У 1984 річні доходи компанії склали 3 млн. (На сьогоднішній день прибуток становить понад 1,5 млрд.).

Зараз компанія відома не тільки куртками, а й іншим одягом: футболками, шортами, светрами, штанами, черевиками. Вся продукція орієнтована на активні види спорту і відпочинку. Відмітна особливість - застосування технології Omni-Tech, яка робить матеріал дихаючим і водовідштовхувальним і блискавка з правим бегунком. Продукція Коламбии продається більш ніж в 1300 магазинах в 100 країнах світу.


Немає жодного товару.