Джинси Dsquared

Джинси Dsquared

Джинсовий чоловічий та жіночий одяг.

Популярна торгова марка одягу «Dsquared²» виросла з мрії двох братів-близнюків, Діна і Дена Кейтен. У підлітковому віці вони жили і навчалися на околиці Торонто, і були єдиними хлопчиками в класі. Ясна річ, уроки праці були орієнтовані на дівчаток, і свої перші навички шиття брати отримали там. Один з них красувався в власноруч зшитих вельветових брюках, а другий створив випускну сукню своїй подрузі. Після закінчення школи хлопці пройшли курси дизайну в Нью-Йорку, повернулися до Канади і отримали місця молодших дизайнерів в мережі відомих канадських бутиків.

У 1991 році, коли їх покровитель продав бізнес, брати Кейтен перебралися в Європу і спробували організувати свою справу в Італії, на батьківщині їх батька. Але вкладені в колекцію сили і заощадження не поспішали з результатом, і останнім шансом залишитися в модельному бізнесі був паризький показ чоловічого одягу в 1994. Там їх помітили, і справи стали поліпшуватися.

У 2001, після підписання контракту з Staff International, з'явився бренд Dsquared². Його виробництво по ліцензіях почалося на декількох швейних фабриках в Італії, Гонконгу і Туреччини. Якщо акцентувати увагу на чоловічих джинсах Dsq (так скорочено називають цю ТМ), то вони виробляються в Туреччині. Але ідеї як і раніше виходять від двох братів Кейтен.

Dsquared² відрізняється сміливим поєднанням різних стилів і деталей. Загальне враження недбалості і шику в одязі, пошитому нібито для молодих, але відмінно сидить на будь-якій фігурі в будь-якому віці. Стрімкість, свобода і активний спосіб життя з максимальною зручністю та збереженням індивідуальності - ось ідея, яку доносять світові своїми роботами брати Ден і Дін Кейтен. При цьому бренд залишається цілком доступним широкому колу покупців, тому що виробничі потужності знаходяться в регіонах з дешевою робочою силою.


Немає жодного товару.