Дитячі конструктори, ігрові набори

Дитячий конструктор 10810
0 грн
В наличии Код товару: dk-10810
Конструктор дитячий недорогий. Пропонуємо Вам дитячий розвиваючий конструктор для дітей віком від 6 років. Кількість деталей в даному конструкторі становить 250 шт. Виконано конструктор з Антіалергенний матеріалу високої якості (пластика). Констр..
Дитячий конструктор
0 грн
В наличии Код товару: dk-10853
Конструктор дитячий автотрейлер. Представляємо Вам дитячий розвиваючий конструктор для дитини. Кількість деталей в даному конструкторі становить 228 деталей. Виконано конструктор з матеріалу найвищої якості, який безпечний і не викликає алергії. Ко..
Дитячий конструктор
0 грн
В наличии Код товару: dk-10165
Конструктор дитячий магазин. Представляємо Вам дитячий розвиваючий конструктор для дівчинки. Кількість деталей в даному конструкторі становить 252 деталей. Виконано конструктор з матеріалу найвищої якості, який безпечний і не викликає алергії. Конс..
Конструктор "Будинок дружби"
0 грн
Нет в наличии Код товару: 10859
Конструктор дитячий.Це гарний чотириповерховий житловий будинок коричневого, бежевого і білого кольору з елементами яскравих контрастних вставок. На зеленому газоні, який веде до арочного входу в будівлю, під вікном росте ласощі для вихованців - зе..
Конструктор "Будинок Мії"
0 грн
Нет в наличии Код товару: 11204
Конструктор дитячий. Будинок Мії - це двоповерхова будівля, матеріалом виробництва якого виступає деревина і камінь. Його фасад прикрашає оздоблювальний матеріал коричневого і бежевого кольору. Дах і віконниці будинку Мії пофарбовані в яскраво фіо..
Дитячий конструктор
0 грн
В наличии Код товару: dk-Decool-3416
Дитячий конструктор квадроцикл. Представляємо Вашій увазі розвиваючий конструктор для хлопчиків. Кількість деталей в даному конструкторі становить 148 шт. Виконано конструктор з матеріалу високої якості. Конструктор являє собою великий квадроцикл. ..
Дитячий конструктор Decool 3418
0 грн
В наличии Код товару: dk-Decool-3418
Дитячий конструктор поліцейська машина. Представляємо Вашій увазі розвиваючий конструктор для хлопчиків. Кількість деталей в даному конструкторі становить 185 шт. Виконано конструктор з матеріалу високої якості. Конструктор являє собою поліцейську ..
Дитячий конструктор Decool 3424
0 грн
В наличии Код товару: dk-Decool-3424
Дитячий конструктор поліцейське гоночне авто. Представляємо Вашій увазі розвиваючий конструктор для хлопчиків. Кількість деталей в даному конструкторі становить 160 шт. Виконано конструктор з матеріалу високої якості. Конструктор являє собою поліце..
Конструктор Перевізник вертольота
0 грн
В наличии Код товару: 10422
Конструктор дитячий.Поліцейський тягач буксирує платформу з поліцейським вертольотом, який за своїми швидкісними характеристиками перевершить будь-яку швидкісну наземну техніку. Та ще й вид з висоти дозволяє відстежувати всі переміщення злочинців. ..
Конструктор "Клініка Хартлейк-Сіті"
0 грн
Нет в наличии Код товару: 10761
Конструктор детский недорого.Велика лікарня міста Хартлейк обладнана за останнім словом техніки. Тут вилікують від будь-яких травм і хвороб в найкоротший термін. На трьох поверхах лікарні розташовані палати для хворих, тренажери, кімнати для діагно..
Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)