Дитячі настільні ігри

Дитячий настільний аерохокей
0 грн
В наличии Код товару: 22168-aerohokey-1
Настільний аерохокей недорого. Захоплюючі сімейні баталії або штучно битви на дружніх вечірках? У комплекті йде мережевий адаптер (220 Вт.) Для живлення вентилятора, що нагнітає потік повітря. Розміри даного хокею: Довжина 54 см. Ширина 31 с..
Аерохокей настільний
0 грн
В наличии Код товару: dah-aerohokey-2
Аерохокей настільний недорого. Виховуючи своїх дітей, ми хочемо прищепити їм корисні навички, тягу до спорту і здорову їжу, хороші манери. Починаємо завжди з малого. Прищеплюємо любов до спорту за допомогою спортивних настільних ігор. Відмінно для..
Настільний більярд
0 грн
В наличии Код товару: db-biljard-1
Недорогий настільний більярд. На більярді грають справжні чоловіки? Зовсім ні! На більярді хочуть грати все! Це по-справжньому весело і захоплююче! Основні характеристики даної настільної гри: Допустимий вік - від 3-х років. Розмір столу - 50х29х12..
Настільний футбол 1
0 грн
В наличии Код товару: df-futbol-1
Недорогий настільний футбол Всі ми трохи діти. А наші спогади про дитинство, це найпрекрасніші і цінні спогади в житті! Пам'ятайте, як же круто було мати настільний футбол ?! Тепер такою можливістю володіє кожен. А ми пропонуємо Вам прищепити своїм..
Настільний хокей 1
0 грн
В наличии Код товару: dh-hokey-1
Недорогий настільний хокей. У хокей грають справжні чоловіки? Зовсім ні! У хокей грають все! Хлопчики та дівчатка, а також їхні батьки, в хорошу гру зіграти ви не хочете? Влаштувати справжнє льодове бій на міні полі, зібравши в своїй особі всю хок..
Іграшковий більярд
0 грн
В наличии Код товару: db-2036
Дитячий підлоговий більярдДитячий більярд – це чудовий подарунок для підростаючого покоління. Міні більярд для дітей є маленьким столиком, який з легкістю може вписатися в будь-який інтер'єр. Більярд дерев'яний 2036 - це дуже якісна гра для ді..
Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)